Yeni başlayanlar için tavsiye ettiğiniz mızıka nedir

3 posts / 0 new
Son gönderi
Vind4justice
Vind4justice kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 22/12/2017
Yeni başlayanlar için tavsiye ettiğiniz mızıka nedir

Öncelikle merhaba,

Yakın zamanda baya heves ettim,araştırmaya başladım ve artık kesinlikle çalmak istediğime karar verdim. Aslında iki gündür araştırıyorum yeni başlayanlar için hohner special 20 önerildiğini farkettim ancak fiyatı şuan 130 lira civarında ve çalamayıp bi kenara atarım, sıkılırım diye öğrenmeden o kadar para vermek istemiyorum.Önerebileceğiniz çok pahalı ya da çok dandik olmayan bi mızıka var mı? Ve nerden bulabilirim

Şimdiden teşekkür ederim

blues
blues kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 08/04/2011

http://mizika.net/mizika-torba-paketi

Zephyros
Zephyros kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 01/12/2013

Aynı senin gibi düşünüyordum. Ama zaten kötü bir mızıka olursa çıkan sesten hoşnut olmayıp bırakmak isterim diye korkmuştum. Şu an kur farkı yüzünden bu kadar pahalı. Ama en iyisini alacağını da düşün. İlk Golden Melody almıştım. Plastik tarak olduğu için tercih etmiştim. Çünkü ilk başlarda salya akarmış, aktı da zaten ve akacak, kaçarı yok. İlk tahta taraklı olursa tükürükten dolayı şişebilirmiş. Daha sonra yeni bir model denemek için Blues Harp aldım. Salya akma olayı bitince yani ağız alışınca tahta taraklı olmasının bi dezavantajını yaşamadım.

Ayrıca kesinlikle çalarım diyerek bir yola çıkacaksan sıkılırım belki çok para vermeyim dememelisin. O zaman bi anlamı yok.

Son yorumlar

Anket

Mızıka Ödüllü Yarışma Yapılsa Katılır Mısınız?
Evet
75%
Hayır
25%
Toplam oy: 89