Tuncay Korkmaz'ın Mızıka ile İlgili Bilgilendirici Videoları - Bölüm 1

Pek saygıdeğer mızıka üstadımız ve benim de mızıka hocam olan Tuncay Korkmaz, ülkemizin mızıka alanında az sayıda olan üstün yetkinliğe sahip kişilerinden biridir. Aşağıda yer alan videoları da, mızıka ile ilgilenen herkesin bir noktada işine yaramıştır / yarayacaktır.

Toplamda 14 video var. 4 bölüm halinde videoları ekliyoruz. Bu serinin tüm videolarına şuradan erişebilirsiniz: http://mizika.net/etiketler/tuncay-korkmaz-uzman-tv-videolari

Kendisine ve videoların hazırlanmasını sağlayan Uzman TV'ye de tekrar teşekkür edelim.

Mızıka Nasıl Bir Müzik Aletidir?

Mızıka hangi tür müziklerde kullanılır?

Mızıka çalması zor bir enstrüman mı?

Kaç çeşit mızıka vardır?

Yorumlar

berna
berna kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 02/04/2014

merhaba; öncelikle böyle bir bilgi paylaşım sitesinde bizi buluşturduğunuz için teşekkürler.Ben de anlayacağınız üzere uzun zamandır merak salıp bir an önce bu müzik enstrümanı çalınmalı!! diye başladığım bu yolda yardımcı olacak ne yazık ki kimse bulamamışken bu siteyi buldum.Başlangıcın da başlangıcında olabilirim hatta.Sadece bildiğim şey çalma isteği ve teknik bilgi namına da sadece diyafram doğru nefes alabilmem(: işin özü şu ki sayfanızı çok inceledim ancak eğitici videolar(tuncay korkmaz 14 video 4 bölüm) açılmıyor.teknik bir arıza mı var? yardımcı olabilir misiniz?

blues
blues kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 08/04/2011

Merhaba, şu anda tekrar kontrol ettim, bu sayfadaki ve diğer sayfalardaki videolar izlenebiliyor, bir sorun görünmüyor. Sizin bilgisayarınız ile ilgili bir problem olabilir. Flash Player'ınız eski olabilir. Youtube vb. sitelerden video izleyebiliyor musunuz?

Son yorumlar

Anket

Mızıka Ödüllü Yarışma Yapılsa Katılır Mısınız?
Evet
76%
Hayır
24%
Toplam oy: 90