C do major 32 tonlu mızıka tavsiyesi alınır

5 posts / 0 new
Son gönderi
Cankrisco
Cankrisco kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 14/11/2015
C do major 32 tonlu mızıka tavsiyesi alınır

Merhaba arkadaşlar bugün bir hevesle mızıka aldım. Alirken pek bilgi sahibi değildim ve satış danışmanı arkadaşın da etkisiyle Stagg Howlin Harp 32 delikli C-do major mızıka aldim.internette gordugum egitici videolar genelde 10 delikli miziklar için ve fazla da bir sey anlamadim.bu işe sıfırdan baslayacagim icin yardimci olursaniz sevinirim.her turlu bilgiye açım şu an:)

Bagimsizguc
Bagimsizguc kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 13/11/2012

10 delikli yeni bir mızıka alın. :) Hohner, Tombo, Suzuki gibi markalardan alabilirsin.

>>> http://mizika.net/mizika-oneresi#comment-1293

Zephyros
Zephyros kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 01/12/2013

Ben öncelikle Golden Melody C aldım. Daha sonra ve şuan elimdeki Blues Harp C ile devam ediyorum. İkisi de oldukça iyi. Ama ilk başta tahta taraklı (umarım doğru şeyden bahsediyorum) alma, çünkü nefes ve tükürük yüzünden erkenden şişebilir. Kullanım bilgisi yani, bana direk Golden Melody C al dediler ve 10 üzerinden 10 bir mızıkaydı. Mekanı cennet olsun :D

CCK
CCK kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 30/11/2015

http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak-enstruman/swan-dh1248-chromatic-...

Bu aletten başkasını alırsanız diyez bemolü olmayan bir kaç basit şarkı çalar ve hiç ilerleyemezsiniz. Bu aletin başka markaları için de en az 2 misli para ödersiniz. Ben üniversite mezuniyetinde annemin aldığı Larry Adler adına özel imal edilmiş Hohner mızıkayı 39 yıl sonra nota öğrendikten sonra internetten mızıka notalarının yerlerini indirip direkt ve zorluk çekmeden çalmaya başladım. Şimdi Özel imal edilmiş reedleri çelikten ve altın mızıkalarım var. Piyano, akordeon, saksafon trompet ve chromatic mızıka çalabiliyorum.
Yakında buraya birkaç video yükleyeceğim.

blues
blues kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 08/04/2011

Merhaba, özellikle bahsettiğiniz türdeki kromatik mızıka konusunda ciddi bilgi ihtiyacı var pek çok kişinin. Bu yöndeki tecrübelerinizi yazıya dökerek de burada paylaşırsanız, pek çok kişiye yol göstermiş olursunuz. Şimdiden değerli katkılarınız için teşekkürler.

Son yorumlar

Anket

Mızıka Ödüllü Yarışma Yapılsa Katılır Mısınız?
Evet
75%
Hayır
25%
Toplam oy: 89