Bend yapmak

4 posts / 0 new
Son gönderi
Obsider
Obsider kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 19/01/2017
Bend yapmak

Merhabalar aranıza yeni katıldım. Elimde HOHNER Special 20 A mizika var. Fakat bu bend işini bi çözemedim. Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

ronin
ronin kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 21/11/2016

bendometer kur bilgisayara telefonuna da harpninja falan kurabilirsin, dudağını daha da büzerek ve daha kuvetli çekerek bend yapmayı dene, program da açık olsun çıkardığın sesi takip et,bir de şu var http://www.harmonicaclub.com/lessons/note-bending kolay gelsin..

Obsider
Obsider kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 19/01/2017

Teşekkür ederim ronin. Rastgele taklırken bi anda keşfettim. Dudakları büzmek işe yarıyor ama. Teşekkür ederim. Sadece mızıkamla alakalı bi kaç sorun yaşıyorum şu anda. 2. delikten özellikle ses aşırı dağılarak geliyor ve aşırı zor geliyor. Bu sorunu daha önce yaşayan oldu mu ? Acaba içini açıp esnetmem mi gerekiyor slotları ? Bunun için tekrardan bir konu açacağım.

almaci
almaci kullanıcısının resmi
Offline
Katılım: 29/01/2017

Aynı sorun bende de var hatta bozulduğunu düşünerek aldığım yere götürdüm fakat adam buyur diye yenisini verdiğinde farkettim ki o da aynı bir hafta falan oluyor mızıkayla tanışalı ama tüm deliklerden artık net ses çıkarıyorum gel gör ki ikinci deliği çekmesi üflemesi bir başka zor geliyor

Son yorumlar

Anket

Mızıka Ödüllü Yarışma Yapılsa Katılır Mısınız?
Evet
75%
Hayır
25%
Toplam oy: 88